Bakırköy devlet hastanesi randevu

Bakırköy diş hastanesi bölümü

Bakırköy diş hastanesi bölümüne hoş geldiniz. Bakırköy diş hastanesi hakkında bilgi almak istiyorsanız kurumun internet adresine de bakabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler sizleri yönlendirme amaçlıdır. Bakırköy diş hastanesi hakkında bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle siz "Bakırköy diş hastanesi" için bilgi alacağınız bu sayfada, ne tür bilgilere ulaşmak istediğinizi bilmelisiniz. Eğer amacınız Bakırköy diş hastanesine ulaşmak ise "bakirkoyruhvesinir.gov.tr" adresine göz atabilirsiniz. Ağız ve diş hastalıkları merkezi bu hastanede bulunmaktadır. Başlıca yapılan tedavileri şöyle sıralayabiliriz: ağız muayene, diş çekimi, konservatif ve endodontik tedaviler, diş taşı temizliği, kron-köprü protezleri, hareketli ve sabit protez işlemleri ve mevcut protezlerin tamirleri yapılmaktadır. Bakırköy diş hastanesinde 9 diş hekimi ve 9 diş üniti kapasitesiyle hekim seçme hakkı kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz ayakta tedavi yönteminde dilerseniz yatak tedavi yönteminde muayene olabilirsiniz. Bakırköy diş hastanesi sizin sağlığınıza önem verir ve ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretir. Bakırköy diş hastanesi güncel doktor listemiz aşağıda yer almaktadır.

Bakırköy diş hastanesi koordinatör: DR.ÖZLEM GÜRBÜZ 'dür. Diş hekimleri: Dt.SANEM PAKSOY ÖZGÖVDE, Dt.NUMUNE CİHAN ERİCEK, Dt.DÜRİYE KARAKAP, Dt.EMİNE ESRA ERKAN, Dt.ZEYNEP GÜNERİ, Dt.AYDAN TELCİ, Dt.ERSOY BUDANUR, Dt.HAKAN ÖZENÇ. Liste ile ilgili sorunlarınız için iletişim linkini kullanabilirsiniz. Bu sayfayla ilgili bildirimleriniz için e-posta adresimizi veya telefonumuzu kullanabilirsiniz. Bakırköy diş hastanesine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler.

diş-hastanesi

Bakırköy diş hastanesi yazısını okudunuz. Bizi facebook'ta takip edebilirsiniz.